czwartek, 8 września 2016

Baby English Center Łódź – Bawi ucząc, uczy bawiąc!

O tym, jakie znaczenie ma współcześnie nauka języków obcych nie trzeba już nikogo przekonywać. Rynek pracy wymaga ciągłego rozwoju osobistego, a bez niektórych umiejętności trudno się już na nim odnaleźć. Język angielski stanowi obecnie minimum, które będzie od nas wymagane.

Im wcześniej zaczniemy naukę, tym efekty będą lepsze, a na pewno szybsze. Stąd też inicjatywa Baby English Center. Oferta łódzkiej szkoły językowej dla najmłodszych obejmuje dzieci w wieku: 0 - 12 lat. Zajęcia są podzielone na różne grupy w zależności od umiejętności, które chcemy nabyć czy stopnia zaawansowania. Istnieje zatem możliwość wybrania interesującego nas kursu na dowolnym poziomie omijając standardowy program.

Bawimy ucząc, uczymy bawiąc...

Szczególna grupa docelowa, do której kierowane są zajęcia wymaga odpowiedniego dostosowania programu dydaktycznego. Tylko w ten sposób można zapewnić maksimum efektywności oferowanych kursów. 

W różnych grupach wiekowych przewidziane są inne aktywności, umiejętności, na które jest kładziony szczególny nacisk. Pozwala to wyjść na przeciw potrzebom, oczekiwaniom rodziców i odpowiednio zharmonizować zabawę z nauką. Najlepsze efekty uzyskuje się właśnie wtedy, kiedy traci się poczucie, że jest się na lekcji.

Baby Time...

...czyli angielski dla dzieci do lat 3. Kurs zorientowany specjalnie na najmłodszych. W programie zapewnione również zajęcia sensoryczne i plastyka, a wszystko, by oswoić się i osłuchać z językiem obcym. Są to jednocześnie jedyne zajęcia przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Tak jak na wszystkich poziomach, również tutaj ceni się umiejętność komunikowania się i mówienie.

W ramach 30 - minutowych jednostek lekcyjnych zaplanowane są:
  1. śpiewanie piosenek, czytanie bajek po angielsku,
  2. pobudzanie i stymulacja zmysłów poprzez obraz, dźwięk, tekstury,
  3. samodzielne tworzenie zabawek sensorycznych,
  4. rozwijanie kreatywności.
Bezpłatne lekcje pokazoweBrak komentarzy:

Prześlij komentarz